Promocja!

3pack: otulacze Noworodkowe + wkłady

Od 273,60 

(1 opinia klienta)
63,20 
63,20 
63,20 
28,00 
28,00 
28,00 

W skład zestawy wchodzi 3 x otulacz Noworodkowy w wybrnaym wzorze + 3x wybrany wkład.

 

Otulacze Bare and Boho wykonane są z wodoodpornego PULu. Wnętrze składa się z łatwo ścieralnej warstwy materiału, stworzonej do wielokrotnego użytku.

 

Uzupełnieniem pieluszki są wkłady chłonne, które mocuje się do wnętrza za pomocą napów ( snap-in-one ). 

W ofercie Bare and Boho dostępne są otulacze w dwóch rozmiarach:

 • Noworodek / Wcześniak – odpowiednie dla maluszków ważących 1-5kg; 
 • One size : idealne dla dzieci ważących 4kg- 18kg.

 

Otulacze posiadają podwójne elastyczne wstawki, które tworzą dodatkowe panele, zapewniające ochronę przed przeciekaniem wokół ud. Warstwy materiału z tyłu pieluszki zabezpieczają uszczelnienie  w okolicy pleców. 

Otulacz należy dopasować na długość i szerokość, używając odpowiednich nap.

Pieluszki One size posiadają podwójny rząd napek, a Noworodkowe – pojedynczy.

 

Dopasowanie wkładów:

Wkłady posiadają 4 warstwy chłonnego materiału z dodatkowymi dwuwarstwowymi wstawkami bocznymi wokół ud, dla maksymalnej ochrony przed przeciekaniem.

 •  Konopie-bawełna organiczna:

Konopie są włóknem uprawianym w sposób zrównoważony i  ekologiczny, tworząc niemalże nieprzetworzoną i naturalną tkaninę.  Wkłady są pozbawione syntetyków i posiadają tendencję do sztywnego wysychania, jednak miękną pod wpływem ciepła ciała Maluszka. 

 

Co kupić na start?

Producent Bare and Boho zaleca zakup 6-9 Otulaczy Noworodkowych (otulacze łatwo przemywa się pomiędzy zmianami pieluszki) oraz 18-27 wkładów . Rekomendowana zmiana pieluszki co 1-2h.

Dla otulaczy One Size Bare and Boho zaleca zakup 9-12 otulaczy i 27 wkładów. Zmiana pieluszki co 2-3h. 

Powyższe zalecenia skierowane są do osób, które pieluchują dzieci wyłącznie pieluchami wielorazowymi. 

Wskazówki dotyczące prania: 

 1. Brudne pieluszki najlepiej przechowywać na sucho. Nie poleca się przetrzymywania produktów w pojemnikach, wypełnionych wodą. 
 2. Zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni Celsjusza w proszku do białego, nie zawierającego więcej niż 5% mydła. Wirowanie max 800 obrotów. Nie należy używać płynów zmiękczających.
 3. Otulaczy nie powinno się suszyć na pełnym słońcu, w nasłonecznionym pomieszczeniu oraz w suszarce bębnowej.  Otulacze należy suszyć na płasko.
 4. Wkłady można suszyć na słońcu i w suszarce bębnowej. Przed suszeniem poleca się rozciągnięcie wkładów do ich maksymalnej wielkości. 
 5. W celu zwiększenie chłonności wkładów, przed pierwszym użyciem należy wyprać je 4-5 razy. Nie trzeba suszyć wkładów między praniami. 

Użytkowanie

Użytkowanie pieluszki wielorazowej w systemie SIO:

Oto kilka prostych kroków, dzięki którym Ty i Twój Maluszek odczujecie komfort i zapomnicie o przeciekach 🙂

Możesz również pobrać ten poradnik jako wygodną Ulotkę PDF .

1. WEPNIJ WKŁAD

Wepnij elastyczny wkład wewnątrz otulacza.

2. BOOSTER

W celu zwiększenia chłonności umieść booster na wkładzie. Możesz złożyć booster na pół i umieścić z przodu lub z tyłu, aby uzyskać więcej warstw.

3. DOPASUJ

Połóż dziecko na otwartej pieluszcze. Tył otulacza powinien kończyć się 1-2 cm nad pupą dziecka. Podciągnij przód tak, aby znajdował się tuż pod pępkiem. Załóż zakładki boczne wokół bioder tak, aby uzyskać idealne dopasowanie.

4. WYREGULUJ

Skróć pieluszkę w razie potrzeby używając rzędów zatrzasków umieszczonych z przodu pieluszki. W celu dopasowania,
wybierz odpowiedni rząd napek i połącz je z górnym rzędem.

5. WSUŃ

Użyj palców, aby umieścić nadmiar materiału między górnymi zatrzaskami z przodu pieluszki.

6. POPRAW

Umieść gumki otulacza w pachwinach aby zwiększyć komfort Maluszka.

7. SPRAWDŹ

Upewnij się, że pomiędzy pieluszką a brzuszkiem dziecka znajduje się przestrzeń szeroka na dwa palce. Zapewni to wygodę podczas siedzenia.

Pranie

w przygotowaniu…

Video

1 opinia dla 3pack: otulacze Noworodkowe + wkłady

 1. Małgorzata P. (zweryfikowany)

  Świetny zestaw, wszystko piękne i jakościowe, niecierpliwie czekam na maluszka by zacząć korzystać!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie zagraniczne (10)

10 opini dla Otulacz Noworodkowy

Poniższe opinie są prawdziwymi komentarzami zweryfikowanych klientów, którzy kupili ten produkt na oficjalnej stronie producenta, który potwierdza ich autentyczność. Te oraz więcej opinii znajdziesz na tej stronie.

 1. .Ekua A. (zweryfikowany)

  Bought the trial pack cloth nappies in the newborn size and was so happy with them that I immediately placed an order for the part time nappies so that I can cloth diaper my newborn baby full time and as soon as my newborn outgrows them I will placing an order for the one size nappies. These cloth nappies fit so well and the quality is outstanding. And to top it off delivery was super quick! Thank you Bare and Boho


  Kupiłam zestaw testowy pieluszek noworodkowych i byłam z nich tak zadowolona, że natychmiast złożyłam zamówienie na kolejne żebym mogła wielopieluchować moje nowonarodzone dziecko cały czas, a jak tylko z nich wyrośnie, złożę zamówienie na pieluszki one size. Te pieluszki pasują świetnie, a ich jakość jest wybitna. Do tego dostawa była super szybka! Dzięki Bare and Boho

 1. .Stephanie C. (zweryfikowany)

  I haven’t used these on our baby yet as bubs is due in March, so I can’t review how they go on bubs yet, but the quality of the product is outstanding and SOOOO soft. I can only imagine this tiny bum will be very comfy in these nappies.


  Jeszcze nie używałam ich na dziecku bo Bąbel ma datę na Marzec więc nie mogę ocenić jak na nim działają, ale jakość produktu jest wybitna i TAAAAKA miękka. Mogę tylko sobie wyobrazić, że ten malutki tyłeczek będzie miał bardzo wygotniutko w tych pieluszkach.

 1. .Tahlia B. (zweryfikowany)

  Beautiful little newborn nappy! I love the green fronds, such soft material and they look so cute on. Very, very happy customer 🙂


  Piękna mała noworodkowa pieluszka! Kocham zielone paprotki, bardzo miękki materiał i wyglądają tak słodko. Bardzo, bardzo szczęśliwa klientka 🙂

 1. .Renee B. (zweryfikowany)

  I and a FTM and have bought a few trial packs from a few different cloth nappy brands to see which ones I like the best, Bare and Boho is by far my favourite!! The most adorable designs, easy to use and wash and just seem to be the softest and most comfy fit. I will be making another order!


  Ja i PRM (Pierwszy Raz Mama) kupiliśmy kilka zestawów próbnych kilku różnych marek pieluszek wielorazowych żeby zobaczyć, które lubię najbardziej, Bare and Boho są jak dotąd moimi ulubionymi!! Najbardziej urocze wzory, proste w użytkowaniu i praniu i po prostu wydają się być najbardziej miękkim i wygodnym ciuszkiem. Będę robiła kolejne zamówienie!

 1. .Genna G. (zweryfikowany)

  Although I haven’t yet had the chance to use my item (as my baby is not yet earth-side) I am absolutely delighted with the look and feel of them and cannot wait until my bundle of joy is here to use them.


  Pomimo, że jeszcze nie miałam okazji użyć mojego zakupu (bo moje dziecko jeszcze nie jest po tej stronie Ziemii) jestem absolutnie zachwycona wyglądem i ich uczuciem w dotyku i nie mogę się doczekać kiedy moje Szczęście będzie tu ze mną by ich użyć.

 1. .Vy T. (zweryfikowany)

  I was contemplating buying these reusable nappies during my pregnancy and decided to give it a go with a two pack (mini nappy – hemp and bamboo) – after using them I am obsessed! they are beautifully made, easy to use and my bubba seems to like them too! I cleaned the inserts right after use and put them out to dry and they look and smell brand new. I will be a loyal repeat customer!


  Zastanawiałam się nad kupnem tych wielorazowych pieluszek podczas mojej ciąży i zdecydowałam się dać im szansę z dwupakiem (noworodkowa – konopia i bambus) – po użyciu ich, mam obsesję! Są pięknie wykonane, łatwe w użyciu i najwyrażniej mój Maluszek też je lubi! Umyłam wkłady zaraz po użyciu i odłożyłam je do wyschnięcia i wyglądają i pachną jak nowe. Będę lojalną powracającą klientką!

 1. .Ayako I. (zweryfikowany)

  I purchased for my friend’s baby shower gift. I cannot tell my experience using the products but it looked cute & nice and also everlasting. For environment, the wrapping is better but it might be better to put in plastic bag or cover with something water proof in case people cannot receive the parcel directly from courier.


  Kupiłam na prezent na baby shower dziecka mojej przyjaciółki. Nie mogę opisać mojego doświadczeniu w używaniu produktu ale wyglądał słodko i ładnie oraz także na niezniszczalny. To opakowanie jest lepsze dla środkowiska ale może lepiej by było włożyć je w plastikową torbę lub przykryć czymś wodoodpornym w razie gdyby ludzie nie mogli odebrać przesyłki bezpośrednio od kuriera.

 1. .Tyler M. (zweryfikowany)

  Amazing customer service! Stunning quality


  Niesamowita obsługa klienta! Oszałamiająca jakość

 1. .Katie (zweryfikowany)

  My little bub has very slim hips and legs and most cloth nappies gape at the thigh; these bare& boho MINI’s are the answer! Nice and snug around the legs and not a single leak so far because the bamboo-cotton inserts hug baby’s bottom perfectly.


  Mój mały Bąbel ma bardzo wąskie biodra i nogi i większość pieluszek wielorazowych rozłazi się w talii; te bare&boho pieluszki noworodkowe są rozwiązaniem! Ładne i przytulne wokół nóg i jak dotąd ani jednej kropli dzięki bambusowo-wełnianym wkładom, które otulają pupę dziecka perfekcyjnie.

 1. .Rebecca K. (zweryfikowany)

  They are the most beautifully, well made cloth nappies!! I have had experience with multiple brands, but these really are top class!! And the fabrics are just stunning!! Absolutely love


  To są najpiękniejsze, wspaniale wykonane pieluszki wielorazowe!! Mam doświadczenie z wieloma markami ale te są naprawdę najwyższej klasy!! I materiał jest po prostu oszałamiający! Absolutna miłość