Evobooster

9,90 10,90 

NBRozmiar NBOSRozmiar OS
Wyczyść

Rasppies to rodzinna firma, która działa od 2019 roku, a w 2020 roku zajęła drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Tydzień Pieluchy Wielorazowej w kategorii debiut roku!

Produkty są szyte w dwóch szwalniach na południu Polski, dając jednocześnie zatrudnienie kilkunastu mamom- krawcowym, szwaczkom, pomocom krawieckim.

Rasppies używa wyłącznie certyfikowanych materiałów, pochodzących głównie od czołowych polskich Producentów. Jako pierwszi w Polsce wprowadzili Pul, pochodzący z recyklingu.

Działają z misją by pieluchy wielorazowe już na stałe zagościły w świadomości rodziców!

 

EVOBOOSTER: 

Booster to niewielki wkład zwiększający chłonność innego wkładu lub np pieluszki AIO.

Ultracienki booster z 5 warstw evo (70% poliester, 30% poliamid) wystepuje w rozmiarach:

  • NB o wymiarach 8 x 20 cm. Evobooster świetnie wzmacnia chłonność noworodkowego origami z tetry, prefoldów i preflatów. Nie zwiększa przy tym grubości pakietu na pupie noworodka.
  • OS o wymiarach 27 x 10cm.

 

Rasppies nie stosuje dodatkowego przemysłowego zmiękczenia, więc otrzymujecie Państwo booster twardy jak przysłowiowa deska. Evo mięknie po pierwszym wypraniu i od tego momentu ma pełną chłonność.

 

PRANIE I PIELĘGNACJA:

  • prać w max  60°C z wirowaniem do 1000 obr/min
  • nie używać płynów zmiękczających ani wybielaczy
  • nie prasować
  • można suszyć w suszarce bębnowej na  programie delikatny/mieszany z niską (do 60°C) temperaturą. Suszarka może powodować większy stopień wykurczania dzianin bambusowych i bawełnianych oraz skracać żywotność gumek

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Evobooster”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *