Wkład „Kizi Mizi” SIO

(1 opinia klienta)

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

 

Wkład SIO roz. S świetnie sprawdzi się jako booster spięty razem z wkładem w rozmiarze M.  Posiada jedną dwustronną napkę, za pomocą której wepniemy go do otulacza oraz zepniemy z drugim wkładem. 

Wkład SIO roz. M świetnie sprawdzi się jako samodzielny wkład, który możesz użyć razem z otulaczem w rozmiarze One Size. Posiada napki jedynie od spodniej części wkładu, a od strony pupy dziecka wkład jest gładki. 

Wkład SIO roz. L to rozwiązanie dla większych dzieci, korzystających z otulacza One Size Plus.Spięty z wkładem M stworzy niezwykle chłonną wersję dzienna wkładu, a razem z S i M starczy na noc nawet dla dużo siusiających dzieci. 

 

Wkład „Kizi Mizi” uszyty jest z czterech warstw mięsistej bawełny organicznej. Wkłady polecamy osobom, które mają możliwość suszenia ich w suszarce bębnowej, która na długo zapewni miękkość materiału.

Mocujemy go do otulacza za pomocą dwóch nap umieszczonych na dwóch końcach wkładu. To sprawia, że wkład przypina się szybko i wystarczy jedno energiczne pociągnięcie, aby po użyciu go odpiąć i wrzucić do wiaderka na brudne pieluszki. 

Metki z logiem PUPPI we wszystkich wkładach wszyte są od spodu, aby nie podrażniać delikatnej skóry dziecka.

Dzięki możliwości wpięcia wkładów do otulacza możesz szybko zmienić pieluszkę, bez obaw że przy Twoim ruchliwym dziecku wkład się przesunie lub wypadnie. Jest to system szczególnie przyjazny tatusiom, babciom i paniom w żłobkach oraz wszystkim początkującym rodzicom, ponieważ nie muszą się zastanawiać jak użyć pieluszki. Mając wpięte wkłady zapinają ją po prostu na dziecku.

Najlepiej sprawdzą się następujące konfiguracje wkładów:

– samodzielnie wpięty wkład w rozm. M (dł. 33 cm) do stosowania na codzień z otulaczem OS lub wkład L (35 cm) do stosowania z otulaczem w rozmiarze OS lub OS+

– wkład M lub L z dopiętym wkładem/boosterem w rozmiarze S na spacery i dłuższe drzemki lub codzienne zastosowanie dla dużo siusiających dzieci wraz z otulaczem OS lub OS+

 

Skład: 100% bawełna organiczna

Rozmiar: S (dł. 27 cm)

Wymiary wkładu: 27×9 cm

Rozmiar: M (dł. 33 cm)

Wymiary wkładu: długość: 33cm; szerokość: 10cm na środku i 12,5cm na końcach

Rozmiar: L (dł. 34 cm)

Wymiary wkładu: długość: 34cm; szerokość: 10,5 cm na środku i 13cm na końcach

Pielęgnacja: Prać w 60 stopniach, można suszyć w suszarce.

Przed pierwszym użyciem: Wyprać minimum 3 razy, aby wkład nabrał chłonności. Pełną chłonność wkład uzyskuje po ok. 6-8 praniach.

 

 

 

 

1 opinia dla Wkład „Kizi Mizi” SIO

  1. Joanna O. (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *