Wkład chłonny hybrydowy Rednavy

20,90 25,90 

NBRozmiar NBOSRozmiar OS
Wyczyść

Rasppies to rodzinna firma, która działa od 2019 roku, a w 2020 roku zajęła drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Tydzień Pieluchy Wielorazowej w kategorii debiut roku!

Produkty są szyte w dwóch szwalniach na południu Polski, dając jednocześnie zatrudnienie kilkunastu mamom- krawcowym, szwaczkom, pomocom krawieckim.

Rasppies używa wyłącznie certyfikowanych materiałów, pochodzących głównie od czołowych polskich Producentów. Jako pierwszi w Polsce wprowadzili Pul, pochodzący z recyklingu.

Działają z misją by pieluchy wielorazowe już na stałe zagościły w świadomości rodziców!

 

WKŁAD CHŁONNY HYBRYDOWY REDNAVY:

Wkład chłonny hybrydowy Rednavy występuje w dwóch rozmiarach:

  • NB o wymiarach 8 x 55 cm. Świetnie sprawdza się dla dzieci 4-7kg, szczególnie do kieszonek i otulaczy w rozmiarach S i miniOS. Idealnie sprawdza się też dla większych dzieci do trenerek z wąskim tunelem- czyniąc z nich pieluszkę o chłonności AIO.
  • OS o wymiarach 10 x 70cm, Dedykowany na cały okres pieluchowania, do kieszonek i otulaczy w rozmiarach MiniOS i OS (zarówno Slim jak i Standard). Wkład chłonny hybrydowy uszyty został z połączenia zewnętrznych warstw dzianiny bambusowej (80% wiskoza bambusowa, 20% bawełna) z certyfikatem Oekotex klasy I oraz wewnętrznych 3 warstw evo (70%poliester, 30%poliamid)

Wkład chłonny hybrydowy uszyty został z połączenia zewnętrznych warstw dzianiny bambusowej (80% wiskoza bambusowa, 20% bawełna) z certyfikatem Oekotex klasy I oraz wewnętrznych 3 warstw evo (70%poliester, 30%poliamid).

Bambus przyjmuje wilgoć natychmiastowo i raczej punktowo. Evo nasiąka powoli, rozprowadzając wilgoć po całej długości wkładu. Połączenie tych dwóch materiałów w jednym wkładzie wydaje się być zatem optymalne.

Bardzo uniwersalny wkład, stanowiący idealne połączenie pomiędzy niewielką grubością i szybkim czasem schnięcia, a satysfakcjonującą chłonnością.

Stopień wykurczania dzianiny bambusowej: do 10%.

Z uwagi na różnice w kurczliwości obu materiałów możliwe jest niewielkie i nieprzeszkadzające w użytkowaniu fałdowanie wkładu. W takim przypadku można go strzepnąć i/lub naciągnąć po wypraniu.

Dzianina bambusowa osiąga pełną chłonność po 6-8 praniach, jednak już po pierwszym wypraniu chłonność jest zadowalająca.

Ponieważ nie stosujemy dodatkowego przemysłowego zmiękczenia evo otrzymujecie Państwo wkład twardy jak przysłowiowa deska. Evo mięknie po pierwszym wypraniu i od tego momentu ma pełną chłonność.

 

PRANIE I PIELĘGNACJA:

  • prać w max  60°C z wirowaniem do 1000 obr/min
  • nie używać płynów zmiękczających ani wybielaczy
  • nie prasować
  • można suszyć w suszarce bębnowej na  programie delikatny/mieszany z niską (do 60°C) temperaturą. Suszarka może powodować większy stopień wykurczania dzianin bambusowych i bawełnianych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkład chłonny hybrydowy Rednavy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *