Promocja!

3pack: otulacze One Size + wkłady

Od 288,00 

(5 opinii klienta)
68,00 
68,00 
68,00 
28,00 
28,00 
28,00 

W skład zestawu wchodzą: 3 x Otulacz One Size (wzory do wyboru)  + 3 x wybrany wkład. 

 

Otulacz One Size:

Otulacze Bare and Boho wykonane są z wodoodpornego PUL-u. Wnętrze składa się z łatwo ścieralnej warstwy materiału, stworzonej do wielokrotnego użytku.

Uzupełnieniem pieluszki są wkłady chłonne, które mocuje się do wnętrza za pomocą napów ( snap-in-one ). 

Otulacz One size są idealne dla dzieci ważących 4kg- 18kg.

Otulacze posiadają podwójne elastyczne wstawki, które tworzą dodatkowe panele, zapewniające ochronę przed przeciekaniem wokół ud. Warstwy materiału z tyłu pieluszki zabezpieczają uszczelnienie  w okolicy pleców. Otulacz należy dopasować na długość i szerokość, używając odpowiednich nap.

Pieluszki One size posiadają podwójny rząd napek.

 

 • Wkład bambusowo-bawełniany:

Bambusowe wkłady zawierają domieszkę bawełny, tworząc oddychającą tkaninę. Są miękkie i delikatne dla skóry Maluszka. Górna warstwa wkładu wykonana jest z mikropolaru, który nadaje wrażenie suchości od strony skóry dziecka. Wkłady posiadają dużą chłonność i stanowią tańsze rozwiązanie niż konopia. 

Wkłady posiadają 4 warstwy chłonnego materiału z dodatkowymi dwuwarstwowymi wstawkami bocznymi wokół ud, dla maksymalnej ochrony przed przeciekaniem.

 

Co kupić na start?

 

Producent Bare and Boho zaleca zakup 6-9 Otulaczy Noworodkowych (otulacze łatwo przemywa się pomiędzy zmianami pieluszki) oraz 18-27 wkładów . Rekomendowana zmiana pieluszki co 1-2h.

Dla otulaczy One Size Bare and Boho zaleca zakup 9-12 otulaczy i 27 wkładów. Zmiana pieluszki co 2-3h. 

Powyższe zalecenia skierowane są do osób, które pieluchują dzieci wyłącznie pieluchami wielorazowymi. 

 

Wskazówki dotyczące prania: 

 1. Brudne pieluszki najlepiej przechowywać na sucho. Nie poleca się przetrzymywania produktów w pojemnikach, wypełnionych wodą. 
 2. Zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni Celsjusza. W celu zwiększenia chłonności, warto umieścić booster na wkładzie. 
 3. Otulaczy nie powinno się suszyć na pełnym słońcu, w nasłonecznionym pomieszczeniu oraz w suszarce bębnowej.  
 4. Wkłady można suszyć na słońcu i w suszarce bębnowej. Przed suszeniem poleca się rozciągnięcie wkładów do ich maksymalnej wielkości. 
 5. W celu zwiększenie chłonności wkładów, przed pierwszym użyciem należy wyprać je 4-5 razy. Nie trzeba suszyć wkładów między praniami. 

 

Użytkowanie

Użytkowanie pieluszki wielorazowej w systemie SIO:

Oto kilka prostych kroków, dzięki którym Ty i Twój Maluszek odczujecie komfort i zapomnicie o przeciekach 🙂

Możesz również pobrać ten poradnik jako wygodną Ulotkę PDF .

1. WEPNIJ WKŁAD

Wepnij elastyczny wkład wewnątrz otulacza.

2. BOOSTER

W celu zwiększenia chłonności umieść booster na wkładzie. Możesz złożyć booster na pół i umieścić z przodu lub z tyłu, aby uzyskać więcej warstw.

3. DOPASUJ

Połóż dziecko na otwartej pieluszcze. Tył otulacza powinien kończyć się 1-2 cm nad pupą dziecka. Podciągnij przód tak, aby znajdował się tuż pod pępkiem. Załóż zakładki boczne wokół bioder tak, aby uzyskać idealne dopasowanie.

4. WYREGULUJ

Skróć pieluszkę w razie potrzeby używając rzędów zatrzasków umieszczonych z przodu pieluszki. W celu dopasowania,
wybierz odpowiedni rząd napek i połącz je z górnym rzędem.

5. WSUŃ

Użyj palców, aby umieścić nadmiar materiału między górnymi zatrzaskami z przodu pieluszki.

6. POPRAW

Umieść gumki otulacza w pachwinach aby zwiększyć komfort Maluszka.

7. SPRAWDŹ

Upewnij się, że pomiędzy pieluszką a brzuszkiem dziecka znajduje się przestrzeń szeroka na dwa palce. Zapewni to wygodę podczas siedzenia.

Video

5 opinii dla 3pack: otulacze One Size + wkłady

 1. Aleksandra P. (zweryfikowany)

  Byłam trochę sceptyczna przed zakupem bo już sporo wielorazowych pieluch przeszło przez moje ręce natomiast ten zestaw jest wart każdej złotówki. Oprócz oczywistych walorów estetycznych pieluszki są perfekcyjnie wykonane, łatwe w użyciu (żadnego upychania wkładów jak w AIO czy kieszonkach natomiast wkłady są wpinane 2 szybkimi ruchami) i wygodne dla małej pupki (wkłady ładnie się trzymają i są super miękkie i chłonne), prawdopodobnie skuszę się na kolejne 🙂

 2. Julia Chruscielewska (zweryfikowany)

  przydałaby się możliwość dokupienia większej ilości wkladów w zestawie do wymiany w otulaczach.

 3. Marta (zweryfikowany)

  Cieszę się, że takie piękne produkty są już dostępne w Polsce i dzięki Wam mogę być przygotowana na przygodę z wielopieluchowaniem z dbałością o każdy szczegół!

 4. Marta Napierala (zweryfikowany)

  Piękne pieluszki, których zmiana to czysta (:D) przyjemność 🙂 wkłady z łatwością można przypiąć i odpiąć od otulacza, a sam fakt, że są wpinane zdecydowanie ułatwia cały proces przewijania, nawet przy bardzo ruchliwym maluszku. Z początku miałam trudność aby dobrze je dopasować – tutaj może sugestia do właścicielek sklepu – może możecie nagrać jakieś tutoriale na instastories z cennymi wskazówkami? 🙂

 5. Marta Durzyńska (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *