Zestaw do dziergania – Miś

159,00 

(1 opinia klienta)

Na stanie

Zrób Mi Mamo to marka oferująca zestawy do własnoręcznego przygotowania na szydełku i drutach niebanalnych rzeczy i prezentów. Założona przez mamę dla mam, aby w wyjątkowy sposób mogły obdarować swoje pociechy, pokazując ile dla nich znaczą. Śmiało można powiedzieć, że powstała z niepowtarzalnego uczucia miłości matki do swoich dzieci oraz z potrzeby stworzenia dla nich czegoś wyjątkowego.

 

MAMO, ZRÓB MISIA!

 

Nie musisz się zastanawiać jak to zrobić, czego potrzebujesz, jakie materiały będą najlepsze i jak zacząć. Po prostu zamów jedno pudełko, a wszystko będziesz miała w środku! Wszystko, czyli co? A no to:

wszystkie niezbędne materiały czyli: odpowiednią włóczkę, dobrane do włóczki szydełko, igłę do zszywania elementów, specjalne bezpieczne oczka (w końcu to miś dla dziecka więc bezpieczeństwo jest najważniejsze!), wypełnienie, szpilki i urocze dodatki, aby nadać Misiowi charakteru

dokładną instrukcję ze 130 zdjęciami i szczegółowym opisem!

♥ dostęp do 8 filmików instruktażowych, pokazujących od początku do końca jak wykonać Misia!

♥ Martyna zapewnia też swoją pomoc w razie jakichkolwiek problemów

♥ a to wszystko w ekologicznych opakowaniach, które możesz wykorzystać na wiele sposobów!

Martyna gwarantuję, że nie znajdziesz na rynku równie dokładnej instrukcji z tyloma zdjęciami oraz filmikami. Nad jej przygotowaniem spędziła wiele godzin, abyś mogła w pełni cieszyć się z szydełkowania Misia. Cały projekt przygotowany był z wielką starannością, abyś odpakowując zamówioną przesyłkę, nie mogła oderwać od niej oczu! : )

 

Więcej o marce Zrób mi Mamo:

 

Dla KAŻDEJ Mamy

Założeniem Zrób Mi Mamo jest, aby każdy produkt zaprojektowany był w taki sposób, aby wszystkie osoby bez wyjątku mogły go wykonać. Nie potrzebujesz więc żadnych umiejętności, aby wykonać samodzielnie Misia lub inny prezent. Sama instrukcja Misia zawiera 24 stron oraz 130 zdjęć. Gdyby ktoś jeszcze miał trudność to 4 godziny filmików pokażą dokładnie jak zrobić każdą część!

 

Oszczędność Czasu 

Zestawy Zrób Mi Mamo zawierają WSZYSTKO czego potrzebujesz do zrobienia Misia. Nie musisz tracić czasu na szukanie wzoru, tutoriali, odpowiedniej grubości szydełka, włóczki nadającej się do danego projektu i innych niezbędnych materiałów. Wszystko jest zawarte w jednym pudełku!

 

Ekologia

Martyna, założycielka Zrób mi Mamo uważa, że w dzisiejszych czasach ekologia i dbałość o otaczającą nas rzeczywistość to podstawa. Kto jak nie my może nauczyć tego nasze dzieci? Wszystkie opakowania są wykonane z materiałów ekologicznych oraz wybierane tak, abyś po skończonym projekcie mogła je wykorzystać do dowolnych celów.

 

Dbałość o szczegóły

Motto Zrób mi Mamo jest takie, aby otaczać się pięknymi rzeczami. Dodają one nam energii i wyzwalają pozytywne emocje. Dotyczy to nawet najdrobniejszych rzeczy. Najwięcej piękna możemy znaleźć w prostocie. Dbałość o szczegóły to dla nas sama przyjemność. 

1 opinia dla Zestaw do dziergania – Miś

  1. Julia (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *